Перемога студентки НАУ у фінальному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо студентку ФЛСК Національного авіаційного університету Анастасію Голуб з перемогою у фінальному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Відповідно до Наказу МОН України N398 від 26.03.2024 Анастасію Голуб нагороджено Дипломом ІІ ступеня! Під керівництвом викладачів кафедри української мови та культури Анастасія пройшла всі етапи Конкурсу і стала переможницею – однією з найкращих знавчинь творчості Тараса Шевченка! Пишаємося успіхом особисто студентки, кафедри і всього університету!