Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність є одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри і її сильною стороною.  Зусилля кафедри в цьому напрямі було відзначено за результатами наукової та міжнародної діяльності факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у 2021 році. 16 грудня колектив кафедри української мови та культури нагороджено Грамотою в номінації “Розвиток міжнародної співпраці”.

Реєстр стейкхолдерів кафедри налічує 8 позицій, з них – 4 закордонні заклади освіти, 2 вітчизняні наукові установи, 2 вітчизняні заклади освіти. 

Стейкхолдери_УМК

У 2022 році одним із напрямків міжнародної діяльності кафедри  була участь викладачів у міжнародних конференціях. Міжнародна робота у 2022 році

У рамках програми з академічної мобільності Mevlana між Бінгьольським університетом (Республіка Туреччина) та НАУ доцент кафедри Сенчило-Татліліоґлу Н.О. з метою обміну досвідом викладання відвідала Бінгьольський університет, де провела лекційні заняття, ознайомилася з науковою діяльністю університету.

Доцент кафедри  Сібрук А.В. стала учасником воркшопів для викладачів з різних країн Європи, які відбувалися в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія) з 11 до 15 жовтня 2021 року. У наукових заходах брали участь кандидати та доктори наук різних наукових профілів з Хорватії, України, Грузії, Польщі, Боснії та Герцеговини, Албанії, Угорщини. Викладачі працювали в групах за напрямом спеціальності, обговорювали важливі та актуальні питання вищої школи, а саме: кейс-технології в навчанні, переваги та недоліки змішаного навчання, сильні та слабкі сторони дистанційного навчання, сучасні інноваційні методи викладання, вплив COVID-19 на вищу освіту, майбутнє вищої освіти в умовах глобалізації тощо.