І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

29 березня 2024 року в НАУ відбувся І тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
з української мови, літератури (з методикою їх викладання). На Конкурс було подано 7 робіт, присвячених дослідженню актуальних питань функціонування української мови.

На підставі аналізу та представлення авторами наукових робіт було прийнято рішення визнати претендентами на участь у ІІ турі Конкурсу роботи:

1. «Діалектизми в сучасній українській літературі (на матеріалі творів Ю.Винничука,О.Осійчук, М.Лаюка)» Голуб Анастасії Олексіївни (ФЛСК-403).
  2. «Особливості фразеологізмів в українській та англійській мовах» Тертичної Оксани Ігорівни (ФЛСК-104м).
  3. «Мовна стратегія в кризовому менеджменті» Кривопишиної Олени Олексіївни (ФТМЛ-114).