Участь у Великій мистецькій академії «Борис Грінченко – 160»

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, завідувач кафедри української мови та культури Литвинська Світлана і доцент кафедри Сібрук Анастасія взяли участь у Великій мистецькій академії «Борис Грінченко – 160», яка відбулася в Національній філармонії України. Співорганізатором проєкту стала Київська «Просвіта». На концерті прозвучали романси, хори та пісні на вірші поета, політика, педагога, етнографа, філолога, першого очільника Київської «Просвіти» Бориса Грінченка. Захід урочисто відкрив автор, продюсер проєкту та режисер концерту Кирило Стеценко. Ансамбль «Хорея козацька» на чолі з мистецьким керівником Тарасом Компаніченком, Мунiципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М. Ревуцького, Сергій Магера, Каріна Кондрашевська та інші учасники виконували музичні твори на слова Б. Грінченка, читали поезії видатного діяча. Представники «Просвіти» та гості обговорили важливість проведення таких мистецько-літературних заходів.