Участь в Урочистій мистецькій академії, присвяченій 160-річчю Бориса Грінченка

У рамках співпраці з Київським міським відділенням ВУТ “Просвіта” ім.Т.Г.Шевченка викладачів кафедри і студентів Національного авіаційного університету було запрошено 9 грудня на Урочисту мистецьку академію, присвячену 160-річчю видатного культурно-політичного діяча України Бориса Грінченка. Захід відбувся в Національному музеї літератури України. Участь у ньому взяли артисти Кирило Стеценко, Живосил Василь Лютий, Тарас Яницький, Кирило Булкін, Тарас Компаніченко та «Хорея Козацька».
Особливими гостями Академії стали відомі українські культурні і наукові діячі М.Жулинський, П. Гриценко, П. Мовчан, В.Яременко, О. Міхно, Г. Філіпчук, А.Паламаренко, Г. Яблонська, Л. Кадирова, П.Гончар, М. Олійник, І. Стамбол, Є. Букет та інші.
Учасники мали змогу почути поетичні та літературно-музичні твори на вірші Бориса Грінченка, а також ознайомитися з характеристикою його суспільно-культурницької, наукової, мистецької, просвітницької та політичної діяльності.