Вебінар «Академічна доброчесність та професійна етика»

7 грудня 2023 року доцент кафедри української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Кошетар У.П. провела вебінар на тему «Академічна доброчесність та професійна етика» з представниками 324 -325 груп Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету в режимі онлайн на платформі Google Hangouts Meet у рамках профорієнтаційної роботи кафедри. Увагу зосередили на законодавчий базі, що регламентує аспекти реалізації принципів академічної доброчесності в Україні, досвіді  запобігання академічній недоброчесності в закордонних ЗВО, академічному інтегрітеті.

Під час вебінару також було надано детальну інформацію про навчання в Національного авіаційного університету Під час заходу учні отримали нові корисні знання про умови вступу, спеціальності, а також перспективи подальшого працевлаштування.