Крокуємо до перемоги в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

У рамках Днів української писемності та мови кафедра української мови та культури провела І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У 2022 і 2021 рр. студентки саме нашого університету стали переможцями конкурсу. Анастасія Голуб і Ольга Барановська вибороли друге місце та стали призерами фінального етапу конкурсу, гідно представивши НАУ на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
У цьому навчальному році в контексті наукової та виховної роботи зі студентами доцентами та викладачами кафедри до участі в І етапі конкурсу було залучено понад 300 студентів із різних факультетів університету.
Переможцями і призерами стали:
І місце – Анастасія Голуб (ФЛСК), Олександра Гриневич (ФЛСК), Анна Семирог (ФНСА).
ІІ місце – Софія Бурейко (АКФ), Микола Савченко (ФАЕТ), Вікторія Люльчук (ННІНО).
ІІІ місце – Дмитро Довгошея (ФАЕТ), Даніїл Анісімов (АКФ), Мирослав Паламаренко (ФНСА).
Зичимо переможцям упевнених перемог на наступних етапах конкурсу!