Участь у квітневій академічній сесії пошуково-дослідницької експедиції «Нескорена Україна» Київського обласного територіального відділення МАН

Завідувач кафедри Світлана Литвинська і доцент кафедри Христина Стецик взяли участь у роботі квітневої академічної сесії пошуково-дослідницької експедиції «Нескорена Україна», організованій Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації і Комунальним закладом Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді». Учасників експедиції-молодих дослідників було ознайомлено з питаннями українського правопису як складової національної ідентичності, окреслено актуальні в цьому аспекті напрями наукових студій (С.Литвинська, “Український правопис як важлива складова національної ідентичності та об’єкт учнівських наукових досліджень”), а також із важливістю вивчення сьогодні діалектних мовних одиниць як природного елемента української національної мови (Х.Стецик, “Діалектна форма української національної мови як об’єкт наукового дослідження”).