Міжнародний день рідної мови в НАУ

У Міжнародний день рідної мови в Національному авіаційному університеті відбувся захід “Українська мова – наша зброя і броня”, організований кафедрою української мови та культури. В умовах, коли, за словами Головнокомандувача ЗСУ, ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє, такі заходи стають особливо важливими. 100 учасників з нашого університету (студенти і магістранти ФЛСК, ЮФ, ФКНТ, ФКПІ, АКФ, ФАЕТ), а також гості з Академії кіно та нових медіа, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини говорили про неї – українську мову. Мову нашої Перемоги, мову наших батьків і дітей. Мову нашого майбутнього. Про неї декламували вірші – авторські й українських класиків, надзвичайно талановито і зворушливо. Про актуальні питання її історії розповідав член мовознавчої комісії Наукового товариства ім.Тараса Шевченка в Україні, Німецько-українського академічного товариства, Уманського крайового літературно-мистецького об’єднання Спілки слов’янських письменників України, доцент кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Денисюк Василь Вікторович. Участь у заході взяли проректор з гуманітарної політики та інновацій НАУ Тімкіна Світлана Юріївна, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ладогубець Наталія Віталіївна, заступники декана Кокарєва Анжеліка Миколаївна, Хоменко Леся Олексіївна, Алпатова Олександра Валентинівна, заступник декана ФАЕТ Кривоносенко Олександр Петрович, завідувач кафедри української мови та культури Литвинська Світлана Віталіївна, завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна, викладачі НАУ. Модерувала зустріч доцент кафедри української мови та культури Шевчук Інна Леонідівна. Щиро дякуємо всім, хто був сьогодні з нами! У цей важливий для нас день – Міжнародний день рідної мови!