Засідання студентського наукового гуртка “Українська мова в історичному вимірі: стан і перспективи”

1 грудня відбулося засідання студентського наукового гуртка “Українська мова в історичному вимірі: стан і перспективи”. Разом з доцентом кафедри Христиною Стецик студенти дослідили питання функціонування української мови в такій актуальній комунікативній сфері нашого життя, як соціальні мережі. Те, якою мірою використовується мова в соціальних мережах, є важливим показником її розвитку загалом. Учасники засідання проаналізували стан української мови в інстаграмі, фейсбуці, ютубі і виявили позитивну тенденцію: вони українізуються. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну українці масово перейшли на українську мову і частка її в соціальних мережах зросла втричі. Українська мова наступає. І що далі – то більше!