Участь у конференції в Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”

23.11.2023 р. в Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція “Документно-інформаційні комунікації в умовах глобалізації”: проблеми і перспективи”. Учасниками конференції стали науковці зі США, Великобританії, Бразилії, Румунії, Болгарії та багатьох провідних університетів України. У спектрі обговорення були актуальні проблеми інформаційної, документознавчої, бібліотечної, музеєзнавчої галузей.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему “Реквізити “Адресат” і “Текст” у діловому листуванні: оформлення топонімів і катойконімів” виступили завідувач кафедри української мови та культури ФЛСК НАУ Світлана Литвинська та студентки IV курсу спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” – Олеся Шелегеда і Світлана Ніколаєнко. Їхній виступ містив інформацію про нові географічні назви, змінені внаслідок декомунізації та дерусифікації України. Аудиторію особливо зацікавила інформація про творення назв мешканців переіменованих населених пунктів.

Залучення здобувачів вищої освіти до науково-дослідницької діяльності є важливим кроком у підготовці сучасних фахівців.