Перемога студентки Національного авіаційного університету в ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Кафедра української мови та культури активно працює зі студентами НАУ в напрямку залучення їх до боротьби за перемогу в конкурсах з української мови і представлення нашого університету на загальнодержавному рівні. Результатом спільних зусиль викладачів кафедри і студентів стала перемога в одному з найважливіших конкурсів – Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, започаткованого Указом Президента України від 30 вересня 2010 року. Студентка 1 курсу ФЕБІТ НАУ Ольга Барановська стала переможницею ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти! Конкурс відбувався в три етапи – на рівні закладів професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти (листопад 2022 р.); на рівні Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя (грудень 2022 р.); загальнодержавному рівні (лютий 2023 р.). Під керівництвом викладачів кафедри української мови та культури Ольга Барановська пройшла в третій етап і там, у фіналі, виборола призове місце, продемонструвавши найкращі мовно-літературні знання. Вітаємо студентку, колектив кафедри української мови та культури і Національний авіаційний університет з таким важливим досягненням!