Викладачі кафедри пройшли курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних і педагогічних працівників за програмою «Академічна культура дослідника в умовах воєнних реалій»

З 22 по 26 травня 2023 року викладачі кафедри  пройшли курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних і педагогічних працівників за програмою «Академічна культура дослідника в умовах воєнних реалій» у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, організованих кафедрою української мови і літератури.У рамках курсів було проведено інтерактивні заняття «Культура роботи з / над науковим текстом», «Культура академічної комунікації: цифровий аспект», «Культура наукового наставництва» (викл. – проф. О. Семеног), «Формування культури академічної доброчесності: навички якісного академічного письма» (викл – доц. В.Козлова Viktoria Kozlova), “Академічна доброчесність та науковий фейк” (викл – Н.Пономаренко Natalia Ponomarenko, доктор філософії).За результатами проходження курсів викладачі отримали важливий досвід і навички, а також свідоцтва, що відповідають Постанові Кабінету Міністрів України №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Щиро дякуємо організаторам за запрошення і високий професійний рівень проведення курсів!