Засідання студентського наукового гуртка

22 травня 2023 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Я на сторожі коло їх поставлю слово… (Тарас Шевченко і сьогодення)» на тему: «Тема жіночої долі у творах Т. Г. Шевченка», у якому взяли участь студенти І курсу юридичного факультету і факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Із вступним словом до учасників звернулися Інна Леонідівна ШЕВЧУК, модератор засідання, та Тетяна Володимирівна ЛОПУШАН, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із доповіддю «Тема материнства у творчості Великого Кобзаря».

Студенти підготували цікаві доповіді-роздуми про роль жінки в людському суспільстві через призму творів Тараса Шевченка та декламували поезії письменника: «Причинна», «Катерина», «Полюбилася я..» «Тополя», «Марія», «Ой, люлі, люлі, моя дитино…», «По вулиці вітер віє» тощо.