VI Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан»

У рамках Днів науки ФЛСК-2023 у Національному авіаційному університеті відбувся VI Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан», організований кафедрою української мови та культури. Захід було присвячено аналізу особливостей формування, функціонування та впорядкування сучасної української термінології. На запрошення кафедри української мови та культури провідні термінологи з України (НАУ, Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, НУВГП, ПЕК НАУ) виступили на круглому столі з доповідями, у яких розглянули питання функціонування політичних новотворів сучасної медіареальності, авіаційної термінології української та англійської мов у перекладознавчому аспекті, проблем експліцитного представлення семантичної інформації в електронних словниках, епонімів у науковій термінології в національно-культурному контексті, Важливо, що активну участь у роботі круглого столу взяли також студенти Національного авіаційного університету, які представили на високому рівні підготовлені доповіді-результати власних наукових досліджень, і впродовж усього заходу ставили запитання, висловлювали свої думки.