Міжнародна діяльність

2024:   Обмін досвідом з міжнародними партнерами відбувся в рамках проходження викладання по програмі академічної мобільності Erasmus+ в Бартинському університеті (Турецька Республіка). Доцент кафедри Сібрук А.В. відвідала університет у період з 20 до 24 травня 2024 року. Провела лекції та семінари на такі теми: «Роль архівів у збереженні культурної спадщини та історичної пам’яті: український та світовий досвід»; «Система державного діловодства в Україні: проблеми, виклики, перспективи». У межах програми міжнародного обміну досвідом Сібрук Анастасія ознайомилася з особливостями роботи бібліотеки Бартинського  університету та структурними підрозділами університету, репрезентувала особливості роботи та продемонструвала коротке відео про здобутки та пріоритети Національного авіаційного університету. Результатом проходження мобільності є налагодження співпраці з Бартинським університетом.
 
2022-2023: Доцент кафедри Сібрук А.В.  отримала титул та звання почесного запрошеного наукового співробітника Лестерського університету (Велика Британія) у період з червня 2022 року до червня 2024 року (The title and status of Honorary Visiting Fellow in the School of Archaeology and Ancient History). У рамках наукової співпраці доцент прослухала серію вебінарів в університеті, відвідала курси поглибленого вивчення англійської мови, залучила викладачів Лестерського університету до співпраці шляхом участі в конференціях. 29 березня 2023 року Сібрук А.В. провела гостьову лекцію для викладачів університету на тему «Скарби Київської Русі».
 
Обмін досвідом з міжнародними партнерами відбувся в рамках проходження викладання по програмі академічної мобільності Erasmus+ в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička“(Хорватія). Доцент кафедри Сібрук А.В. відвідала університет у період з 20 до 24 березня 2023 року. Було прослухано серію вебінарів про інклюзію у вищій школі, презентовано Національний авіаційний університет на ярмарці «Go Abroad Fair», проведено лекції.
 
 

Реєстр стейкхолдерів кафедри налічує 8 позицій, з них – 4 закордонні заклади освіти, 2 вітчизняні наукові установи, 2 вітчизняні заклади освіти. 

Стейкхолдери_УМК

У 2022 році одним із напрямків міжнародної діяльності кафедри  була участь викладачів у міжнародних конференціях. Міжнародна робота у 2022 році

У рамках програми з академічної мобільності Mevlana між Бінгьольським університетом (Республіка Туреччина) та НАУ доцент кафедри Сенчило-Татліліоґлу Н.О. з метою обміну досвідом викладання відвідала Бінгьольський університет, де провела лекційні заняття, ознайомилася з науковою діяльністю університету.

Доцент кафедри  Сібрук А.В. стала учасником воркшопів для викладачів з різних країн Європи, які відбувалися в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія) з 11 до 15 жовтня 2021 року. У наукових заходах брали участь кандидати та доктори наук різних наукових профілів з Хорватії, України, Грузії, Польщі, Боснії та Герцеговини, Албанії, Угорщини. Викладачі працювали в групах за напрямом спеціальності, обговорювали важливі та актуальні питання вищої школи, а саме: кейс-технології в навчанні, переваги та недоліки змішаного навчання, сильні та слабкі сторони дистанційного навчання, сучасні інноваційні методи викладання, вплив COVID-19 на вищу освіту, майбутнє вищої освіти в умовах глобалізації тощо.
 
 
 
 

Міжнародна діяльність є одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри і її сильною стороною.  Зусилля кафедри в цьому напрямі було відзначено за результатами наукової та міжнародної діяльності факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у 2021 році. 16 грудня колектив кафедри української мови та культури нагороджено Грамотою в номінації “Розвиток міжнародної співпраці”.