Гостьова лекція в рамках програми академічної мобільності

10 вересня 2024 року в рамках програми академічної мобільності доцент кафедри української мови та культури Тетяна Клиніна провела гостьову лекцію для студентів бакалаврату Університету в Техасі в Остіні. Лекція була присвячена спадщині Володимира Великого та науковому обгрунтуванню, чому росія не є спадкоємицею Київської Русі (Prince Volodymyr’s Legacy and why russia is not heir of Kyivan Rus). Особливо увагу студентів привернула культурна спадщина Київської Русі, а також обговорення поточної ситуації в Україні у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії. Наприкінці лекції Тетяна Клиніна презентувала найактивнішим студентам пам’ятні монети номіналом 1 гривня із зображенням портрета Володимира Великого.