І етап XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в НАУ

У Національному авіаційному університеті на базі кафедри української мови та культури відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс цього року проводиться впʼятнадцяте. Метою його є виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу, формування поваги до української мови і традицій, стимулювання студентів до вивчення української мови та літератури, а також вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка.
У І етапі Конкурсу, який проводився на рівні університету, взяли участь студенти різних факультетів НАУ. Хто з них виявиться найкращим знавцем творчості Тараса Шевченка, української мови і літератури, стане відомо згодом, після перевірки робіт. Переможці І етапу змагатимуться за перемогу на міському рівні. Тож хай переможе найсильніший!