Засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми наукової комунікації»

04 жовтня 2024 року розпочав роботу студентський науковий гурток «Актуальні проблеми наукової комунікації», що функціонує на кафедрі української мови та культури. Під час першого засідання за темою «Організація наукової роботи студента-дослідника. Академічна доброчесність. Технології створення студентського наукового дослідження» керівником доцентом Оксаною Приходько було окреслено вектори наукової діяльності студентів у Національному авіаційному університеті, зокрема форми і жанри наукової діяльності для підвищення наукового і фахового рівня. Було репрезентовано наукові здобутки студентів у рамках роботи зі студентами кафедри української мови та культури, також порушено проблему академічної доброчесності та проаналізовано механізми уникнення плагіату в науково-освітньому середовищі. Для більшого охоплення студентської авдиторії гурток було проведено у змішаному (очно-дистанційному) форматі. Особливе зацікавлення та дискусії в студентському середовищі викликало різноманіття проявів академічної недоброчесності, статистика щодо наявності плагіату в Україні та за кордоном, а також способи запобігання цьому явищу.