Зустріч студентів НАУ з відомою блогеркою

2 жовтня студенти Національного авіаційного університету відвідали лекцію-інтерв’ю відомої блогерки Алли “Дафи” Комарової.
Алла Комарова – власниця видавництва “Уроборос”, активна політична блогерка, авторка каналу з епатажною назвою “Читай, krv, книжки!” Відома в блогерському світі як Дафа. На зустрічі, організованій для студентів Національного авіаційного університету та Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», модератором якого виступила доцент кафедри української мови та культури Людмила Халіновська, Алла Комарова розповіла про діяльність блогера, дала корисні поради для тих, хто хотів би спробувати писати блоги, що актуально в наш час, а також ознайомила з особливостями співпраці з видавництвом – з чого починати і як працювати.