Культурно-етнографічна поїздка до музею «Українське село»

22 вересня 2024 року викладачі кафедри української мови та культури з метою підвищення науково-професійного рівня здійснили культурно-етнографічну поїздку до музею «Українське село». Етнографічний музей «Українське село» – це приватна колекція української старожитності середини-кінця ХІХ ст., основою якої є шість автентичних хат, перевезених з основних історико-етнографічних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. У музеї можна побачити, як жили українці у кінці ХІХ ст., якими були їхні традиції в побуті й архітектурі. Викладачі кафедри мали можливість зайти в усі закутки кожної хати, сісти за старий стіл на лаву – побачити на власні очі і відчути, яким було українське життя. Розташовані біля автентичних хат господарські споруди, майстерні знайомлять з особливостями господарювання українців 200 років тому. Екскурсія до «Українського села» стала гарною нагодою глибше пізнати і відчути українську народну архітектуру та побут ХІХ ст.