Участь у засіданні наукового товариства в Польській академії наук

27 лютого 2023 року в Польській академії наук (м. Варшава) за участі доцента кафедри української мови та культури Національного авіаційного університету Т.М. Дячук відбулося засідання наукового товариства, на якому свою доповідь на тему «Wojna rosyjsko-ukraińska: rozwód cywilizacji?» озвучив професор Лех Сухомлинов. Доповідач порушив актуальні питання українсько-польського культурного діалогу під час війни, назвав приклади польсько-української співпраці на території окупованих українських земель, а також відлуння культурного українсько-польського взаємовпливу в сучасному науковому дискурсі Польщі. Було зроблено висновок, що кризи в житті нашої цивілізації можна подолати через культурний діалог, який спроможний зберегти культурні відмінності у різноманітності і привести до взаєморозуміння та культурних контактів.

Навігація записів